Фото інстаграм MOLFAR

Український виконавець Михайло Безушко, який виступає під сценічним псевдонімом MOLFAR, висловився з приводу мобілізації зірок. Чоловік зараз перебуває на фронті і наголошує, що в ЗСУ необов'язково служити всім відомим людям. 

"Вважаю, що артисти можуть бути кориснішими в інформаційній війні, яка відіграє сьогодні не менш значущу роль, ніж війна на фронті. І вони так само допомагають армії, збираючи донати по всьому світу та закриваючі багато запитів військових. Без цього було б набагато складніше", - наголосив MOLFAR в інтерв'ю виданню NV. 

Він також додав, що краще, аби кожен займався своєю справою, а не примусово йшов воювати. Тому він не хоче засуджувати дії інших чоловіків. 

Відео дня

"Я не маю права засуджувати. За два роки нам хочеться, щоб нас змінили. Але ми розуміємо, що тут витримає лише вмотивована людина. Якщо боїться померти, то такі люди не будуть тут корисними, вони лише підставлять під удар і себе, і нас. Тому не вважаю, що треба прямо всіх тягнути на фронт, не всі мають воювати лише в окопах, якщо вони можуть принести куди більшу користь в інших напрямках", - наголосив він. 

Що відомо про співака MOLFAR

Співак MOLFAR раніше бува фронтменом гурту "Mad Heads UA" та паралельно писав пісні для популярних українських виконавців. Сам відомий за сольними композиціями під назвами "Чекаєш" та "Алхімія". 

З початком війни вступив до складу територіальної оборони, а згодом і до лав ЗСУ. Зараз на фронті продовжує писати пісні та викладає відео в Instagram.

Нагадаємо, нещодавно Тарас Тополя висловився про доречність артистів під час війни. 

Вас також можуть зацікавити новини: