Роман Скорпіон і Тоня Матвієнко / колаж із фото

У ЗМІ розповсюджуються чутки про роман співака Романа Скорпіона та співачки Тоні Матвієнко. Після романтичної прем’єри спільної пісні їх все частіше почали помічати разом.

Пабліки в Instagram та TikTok "кишать" відео романтичних обіймів двох артистів, фани припускають не просто робочі стосунки. Відтак нещодавно на одному із концертів Тоня та Роман побачились за лаштунками та пристрасно впали в обійми.

Проте ні Матвієнко, ні сам Скорпіон не підтверджують та не спростовують цю інформацію. 

Роман Скорпіон обіймається з Тонею Матвієнко / скріншот

Цікаво, що днями співак презентував новий сингл "А в моїм серці музика грає", що суттєво відрізняється за звучанням від попередніх хітів. Також він підкріпив пісню відеокліп, у якому Романа помітили в обіймах з незнайомою дівчиною. Користувачі зауважили, що у пари непрості погляди, як для акторів кліпу.

Роман Скорпіон презентував новий кліп / скріншот YouTube

""А в моїм серці музика грає" має цікаву історію створення. Адже це вже другий варіант пісні. Спершу вона звучала зовсім інакше і навіть було знято на неї кліп. Але одного ранку я прокинувся і в моїй голові лунала абсолютно інша мелодія, яка була ідеальним втілення того, що я хотів передати в цій пісні. Так і з’явилась пісня, яку ви зараз можете почути", - коментує прем'єру співак.

Режисером відеокартини став Антон Пільноватих, спільно з яким вже було створено відеороботи на пісні "Океан" і "Солдат".

Як зазначає сам співак, ця пісня не схожа ні на жодну з пісень його репертуару. І справжні фани відразу це відчують.

"Я давно хотів дещо змінити вектор звучання моїх пісень. Трек "А в моїм серці музика грає" стане відправною точкою в цьому. Впевнений, що мої прихильники полюблять цю пісню, як полюбив її я", - додав Скорпіон.

Роман Скорпіон зняв дівчину у своєму кліпі / скріншот YouTube

Нагадаємо, раніше Тоня Матвієнко зізналася, чому не хоче знайомитися з коханим 25-річної доньки.

Вас також можуть зацікавити новини: