Поклітару розповів, як ставиться зараз до Ями та Денисової / Фото Скріншот Instagram

Відомий український хореограф, балетмейстер Раду Поклітару відверто розповів про спілкування з колегами Владом Ямою та Тетяною Денисовою.

Як відомо, раніше усі вони сиділи за одним суддівським столом на проєкті "Танцюють всі", а зараз лише Раду залишився в Україні. Яма та Денисова емігрували за кордон.

За словами балетмейстера, до повномасштабного вторгнення у нього були близькі дружні стосунки з Денисовою. Вони навідували один одного та завжди підтримували зв'язок. З Ямою спілкування було не таким частим, але хореографи завжди були у хороших стосунках. Натомість зараз, як розповів Поклітару, він не цікавиться їхнім життям:

Я з Тетяною спілкувався і вона була в мене до війни, вона заїжджала до мене – чудовий вечір. Ми більше не спілкувалися, я її не бачив. Навіть не знаю, де вона зараз, у Росії чи Німеччині. Не дуже сильно відстежую чуже життя та долі. Не знаю, де вона. Я досить сильно заточений під свою професію. Я не дуже цікавлюся. Новини читаю лише про війну. Ми з Владом Ямою завжди були у дуже добрих, милих стосунках. Таня була в мене в гостях удома, а Влад жодного разу не був. Але ми нормально спілкувалися.

Скріншот з Instagram

Також хореограф поділився, що в Росії у нього залишилося чимало знайомих та колег. Однак після повномасштабного вторгнення він обірвав майже всі зв'язки та скасував усі творчі домовленості. 

"Я навчався у Пермі шість років. Моя професія артиста балету вона родом звідти. І ми не можемо перемотати біографію назад і вдати, що я не вчився в Пермі. Я працював у Білорусії 10 років. Я отримав професію хореографа там. Це нормальна пострадянська біографія. Зрозуміло, що у мене залишилися знайомі по той бік лінії фронту. Звісно ж кількість спілкування одразу скоротилася в рази. Творчі спільні плани звелися до нуля. Залишилися буквально одиниці людей, з якими спілкуюся", - розповів Раду.

До слова, Влад Яма з сім'єю у першу добу повномасштабного вторгнення виїхав до США, де зараз працює тренером з танців. Денисова ще до війни відмовилася від українського громадянства і зараз проживає в Росії та бере участь в різних проєктах.

Нагадаємо, раніше Раду Поклітару відверто відповів, чи були у нього стосунки з Наталією Могилевською.

Вас також можуть зацікавити новини: