Костянтин Войтенко з дружиною хотіли насолодитися святом лише удвох / Скріншот Instagram

Український актор, зірка серіалів "Коли ми вдома" та "Будиночок на щастя" Костянтин Войтенко, який днями зіграв весілля, відповів, чому на святкуванні не було гостей. Також знаменитість пояснив свій вибір чорного вбрання на розпис.

Дружиною актора стала дизайнерка Наталія Камінська. Закохані побралися у РАЦСі. Для особливої події вони обрали незвичайні образи. Войтенко був у чорному костюмі з чорною сорочкою, а його кохана – у чорній мереживній сукні. За словами Костянтина, вони хотіли укласти шлюб в особливих для себе образах, але при цьому комфортних.

Костянтин Войтенко з дружиною / Скріншот Instagram

"Щодо наших образів: одразу розуміли, що бажаємо чогось незвичного. Ми точно хотіли розділити розпис і святкування весілля, тому вирішили зробити образи, що максимально відрізнятимуться. І от саме в цих вбраннях чорного кольору ми відчули себе максимально комфортно для такої події. Мій костюм приїхав з Іспанії за допомогою друзів. А наречена знайшла сукню українського бренду", – поділився актор у коментарі для "Нового каналу".

Відео дня
Скріншот Instagram

На святкування зірки не запрошували гостей. Войтенко каже, що вони хотіли провести важливий день та насолодитися моментом лише удвох. Після розпису закохані влаштували святкову фотосесію, а потім поїхали до заміського комплексу на два дні.

"У РАЦСі нас розписали буквально за 15 хвилин. До речі, на церемонії взагалі не було гостей, тому що ми хотіли провести цей день лише вдвох. Потім у нас була неймовірна фотосесія. А далі поїхали в заміський комплекс на два дні", – додав актор.

Нагадаємо, раніше Костянтин Войтенко розлучився з дружиною через сім років шлюбу.

Вас також можуть зацікавити новини: