Злата Огнєвіч / Скріншот Instagram

Блогер Богдан Беспалов звинуватив співачку Злату Огнєвіч у тому, що вона відмовила військовому і волонтерам провести аукціон на своєму концерті. 

За його словами, Злата обирає вигідну позицію - бути хорошою. Але за словами колег співачки, вона холодна, продумана, з великим его, меркантильна, зухвала та зверхня.

"Можливо це захисна маска від стерв'ятників шоубізу, а можливо і ні. Можна цілу безкінечність розмірковувати, якою людиною є Огнєвіч, але для мене її вчинок під час концерту став показовим. Військовий на реабілітації намалював картину, аби із зароблених коштів долучитися до закриття зборів задля потреб ЗСУ. Це 10 хвилин часу, Злато... Можливо саме з цього аукціону придбана потім техніка наших захисникам могла б врятувати чиєсь життя. Але як цікавить співачку чиєсь життя - для мене теж відкрите питання", - написав Беспалов у своєму Telegram-каналі.

Відео дня

Він додав, що не знецінює допомогу Злати, яку вона надавала протягом останніх двох років, але ця ситуація змінила його ставлення до неї, як до людини.

"Як легко фотографуватися з військовими та робити контент і як тяжко витратити 10 хвилин свого часу, щоб допомогти наших воїнам... Щодо продажу картини волонтери домовлялись попередньо, і представники співачки дали згоду, а коли прийшли волонтери і наш захисник їх послали куди подалі", - додав блогер.

Злата Огнєвіч / Скріншот Instagram

Реакція Злати Огнєвіч

УНІАН звернувся до Злати Огнєвіч з проханням пояснити ситуацію. Тому вона розповіла свою версія того, що відбулося.

Злата розповіла, що за пʼять хвилин до початку концерту невідомі особи прорвалися на сцену. Їх перевели за лаштунки, де вони продовжили поводитися агресивно.

"Я помітила конфліктну ситуацію, коли йшла на свій виступ. Невідомі особи представились волонтерами (чи правда це - неможливо перевірити за 5 хвилин до початку заходу). Я запропонувала компроміс: обмінятись контактами, я перевірю інформацію щодо реальності волонтерства і після цього домовитися щодо проведення збору на моїй сторінці, щоби було продуктивно для них. Представники моєї команди дали свої контакти для подальшого спілкування", - розповіла співачка.

Також вона додала, що готова до діалогу та з'ясувати цю ситуацію.

"Якщо хтось має претензії особисто до мене - напишіть особисто, а не робіть наклепи, не розібравшись в ситуації. Я хочу побачити скріни переписок, докази, а не пусті звинувачення", - підсумувала артистка.

Нагадаємо, раніше Злата Огнєвіч у прозорій міні-сукні з мереживом підкорила мережу.

Вас також можуть зацікавити новини: