Вшанування пам'яті загиблих в боях за Дебальцеве
У вівторок, 16 лютого, в Києві політики та ветерани АТО/ООС вшанували пам'ять загиблих в боях за Дебальцеве. Вони поклали квіти до Стіни пам'яті (стіна Михайлівського Золотоверхого монастиря) і взяли участь у поминальному молебні в Михайлівському Золотоверхому соборі.
18:54, 16.02.2021
145
Дивіться також