10-а річниця катастрофи у Фукусімі
З моменту трагедії у Фукусімі минуло 10 років.
У четвер, 11 березня, жителі Японії, молитвами, покладанням квітів, зі сльозами на очах вшанували пам'ять жертв катастрофи.
Детальніше читайте на УНІАН.
20:04, 11.03.2021
95
Дивіться також