Внаслідок негоди 33 населених пункти по Україні досі залишаються без світла

В'їзд вантажівкам до Кропивницького, Миколаєва та Херсону вже дозволений. У Маріуполі та ще сімох містах Донеччини вже готуються подати воду. Через негоду напередодні там знеструмило насосну станцію. Тепер усе полагодили. Надзвичайники продовжують боротися з наслідками вчорашньої негоди.

12:42, 02.03.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся