На Тернопільщині десятеро дітей захворіли на сальмонельоз
На Тернопільщині десятеро дітей захворіли на сальмонельоз у дитсадку. Чотирьох з них довелося госпіталізувати, нині вони вдома. Також захворів і працівник дитсадка. Від сьогодні у приміщенні проводять дезінфекцію. Заклад на карантині. Поки що точну кількість недужих санепідеміологи назвати не можуть.
17:37, 30.03.2018
Дивіться також