На Тернопільщині десятеро дітей захворіли на сальмонельоз

На Тернопільщині десятеро дітей захворіли на сальмонельоз у дитсадку. Чотирьох з них довелося госпіталізувати, нині вони вдома. Також захворів і працівник дитсадка. Від сьогодні у приміщенні проводять дезінфекцію. Заклад на карантині. Поки що точну кількість недужих санепідеміологи назвати не можуть.

17:37, 30.03.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся