В Одесі вночі згоріли одразу чотири машини

Чергова автомобільна пожежа сталася в Одесі. Цього разу полум’я знищило вщент одразу 4 машини: два Ніссани, Форд і Фольксваґен. Займання сталося близько 4 години ранку. Спочатку спалахнуло колесо Х-Трейла. Поки пожежники мчали на виклик, полум’я охопило інші машини. Люди в цій пожежі не постраждали.

19:15, 23.04.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся