Син мера Прилук п'яним збив електроопору та лишив містян без світла

Стовп впав на дорогу, обірвав дроти. На щастя, ніхто не постраждав. Винуватця поліція повезла у наркодиспансер, а люди взяли в заручники потрощений автомобіль. Після аварії в них зникло світло. Вимагають, аби електроенергію їм поновили. Але енергетики, кажуть, що через дощ не будуть лізти до проводів.

10:03, 11.09.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся