Поліція Індії спіймала крадіїв, які поцупили з музею золотий ланч-бокс
Індійська поліція спіймала крадіїв, які поцупили стародавню реліквію з королівського музею. Вийти на слід зловмисників допомогли камери відеоспостереження. Двоє чоловіків у масках приїхали до приватного музею на мотоциклах. Двокілограмовий ланч-бокс, інкрустований діамантами і рубінами, належав останньому спадкоємцю старовинної держави Гайдарабад.
17:37, 12.09.2018
Дивіться також