В Ужгороді роми побили двох підлітків
Моторошна історія з Ужгорода. Там на двох підлітків, що займалися спортом, накинулася ціла зграя ромів. Останні били хлопців скільки було духу. Один із них знепритомнів. Чи вдалося вийти на слід нападників та чому поліція говорить про тяжкі травми як легкі тілесні ушкодження?
19:39, 10.10.2018
Дивіться також