Київський суддя за два роки відпустив понад 20 водіїв, затриманих п'яними за кермом
Погано працюють: не зупиняють, не виловлюють. У масовому пияцтві за кермом всі звикли звинувачувати поліцейських. Однак копи й самі лютують. Кажуть, справи за хмільне водіння масово закривають у судах. Один з київських суддів навіть поставив своєрідний рекорд – відпустив без покарання, тільки подумайте, понад 20 п'яних водіїв.
20:02, 19.03.2019
Дивіться також