У Києві позашляховик вилетів на тротуар та загорівся, є постраждалі
Двоє людей опинилися в лікарні внаслідок ДТП, що сталася в середмісті столиці надвечір. Водій позашляховика, що мчав на повній швидкості, не впорався з кермуванням і в'їхав у легковик. Потому - вискочив на тротуар, де застряг на парапеті підземного переходу та зайнявся. На узбіччя вилетіла й інша постраждала в аварії машина.
00:44, 04.04.2019
Дивіться також