Підлітка вдарило струмом напругою у 27 тисяч вольт, коли він робив селфі на вагоні потяга

Школяр з Одеси залишився живим, але в нього опіки майже половини тіла. Наразі хлопець у реанімації опікового центру, де лікарі борються за його життя. Залізничники стверджують - на цій станції чи не щороку фіксують такі трагічні випадки. Але підлітків це не зупиняє.

20:33, 15.04.2019
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся