В столиці сталась аварія із займанням

У напівпорожній тролейбус влетіла машина таксі й одразу спалахнула. В автомобілі був лише водій, його долю з'ясовував Богдан Лазука, який першим приїхав на місце аварії.    

20:46, 29.08.2019
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся