У Києві щонайменше 11 студентів отруїлися шаурмою

В Солом'янському районі Києва 11 студентів опинилися в лікарні після того, як скуштували популярну вуличну страву в одному й тому самому кіоску. У закладі триває перевірка.

17:12, 03.09.2019
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся