21 медик захворів на коронавірус у Київській лікарні швидкої допомоги - ЗМІ
Спалах коронавірусу у Київській лікарні швидкої допомоги. Про це з посиланням на лікарів повідомляє видання LB.ua. Тести за їх словами там підтвердили у 21 медпрацівника. Хворіють нібито і пацієнти, хоча ця лікарня швидкої допомоги не є опорною у боротьбі з вірусом.
07:42, 29.05.2020
Дивіться також