У Запоріжжі від опіків помер працівник титано-магнієвого комбінату
У Запоріжжі помер працівник титано-магнієвого комбінату, який зазнав опіків. За його життя 10 днів боролися лікарі. Аварія сталася в цеху з виробництва титанового шлаку під час заміни обладнання. Саме тоді стався викид хлорної суміші. Опіків та численних травм зазнали одразу троє працівників. Усіх потерпілих шпиталізували. Тривалий час медики намагалися стабілізувати їхній стан, проте сьогодні в одного з чоловіків не витримало серце. За словами колег, він був найтяжчим, бо перебував у самому епіцентрі аварії. Обставини трагедії з’ясовують правоохоронці.
08:11, 21.08.2020
Дивіться також