У Києві сміттєвоз розчавив людей, коли заїжджав у двір

Моторошна аварія в Києві. Водій вантажівки здавав назад і наїхав на 46-річну жінку, коли та переходила дорогу разом із 4-річним хлопчиком. Жінка загинула на місці, дитину з травмами голови шпиталізували. За попередніми даними, водій сміттєвоза був п’яний. Його затримали. Поліцейські відкрили кримінальне провадження за статтею "порушення правил дорожнього руху". Винуватцю аварії загрожує до 8 років за ґратами.

19:45, 22.08.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся