Тисячі українців вирішили підкорити Говерлу на День Незалежності
Близько 50 тисяч людей взяли участь у масових заходах до Дня Незалежності у всій країні. Усе минуло мирно, рапортує поліція. Відзначали свято скрізь. Тисячі людей підкорили цими вихідними найвищу вершину України. Особливо багато людей вийшло на знамениту Говерлу на День прапора. А от тим, хто відважився затриматися у горах на День Незалежності, випало справжнє випробування – сильні грози та туман. Разом з тисячами українців піднявся на Говерлу і журналіст ТСН.
20:45, 25.08.2020
Дивіться також