На одеському нафтопереробному заводі стався вибух - в околицях зникло світло

Вибух на одеському нафтопереробному заводі. ДСНС не виключає, що могли загинути люди. Вибух пролунав близько півночі. В околицях заводу зникло світло - очевидно, згорів трансформатор заводу. Очевидці бачили яскравий спалах та потужний вибух. Місце вибуху покрите густим чорним димом, запах горілого чути на кілька кілометрів.

09:04, 28.08.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся