П'яний майор наїхав на трьох курсанток

На курсанток Української військово-медичної академії наїхав п'яний майор. Дівчата стояли біля адмінбудівлі, аби отримати омріяну військову форму. Раптом на них наїхала автівка і розчавила дівчатам ноги. Одній із постраждалих можуть ампутувати обидві ноги. Чи зможе винний уникнути покарання – далі у сюжеті.

20:50, 30.08.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся