Столична гімназія щодня потерпає від псевдомінерів

Школу в середмісті Києва замінували вже восьмий раз від початку навчального року. Тобто, жоден навчальний день у вересні не відбувся там згідно з розкладом. Бо щодня псевдомінери повідомляють у поліцію, що в будівлі закладена вибухівка. Сьогодні теж. Чим завершилася спецоперація і чи знайшли псевдомінера – у сюжеті.

20:35, 10.09.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся