У Харкові вантажівка з причіпом на смерть збила жінку-пішохода - їй відірвало голову

Смертельна аварія у середмісті Харкова. Там вантажівка з причіпом наїхала на жінку-пішохода. Потерпіла загинула на місці. Як кажуть лікарі швидкої, шансів вижити в неї не було - їй відірвало голову. За свідченням медиків, водій з місця ДТП спочатку втік, а згодом все ж повернувся.

12:11, 27.11.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся