Троє людей загинуло внаслідок аварії у Хмельницькій області

Троє людей загинули внаслідок аварії у Хмельницькій області. Вночі поблизу села Кривчик на слизькій дорозі "Фольксваген" злетів у кювет. Удар був такої сили, що машина кілька разів перекинулась. Аби дістати тіла з понівеченого салону, рятувальники розрізали дверцята. На місці загинули 46-річний водій та двоє пасажирок. Ще один чоловік, який їхав у машині, дивом вцілів.

12:32, 08.12.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся