У Миколаївській області рейсовий автобус злетів з дороги і впав у порожній басейн
Маршрутка у басейні. У Миколаївській області рейсовий автобус злетів з дороги просто на приватне обійстя. Зніс паркан, альтанку і, зрештою, впав у порожній басейн 2 метри завглибшки. У салоні було зо 2 десятки пасажирів, серед них троє дітей. Травмованих людей витягали місцеві жителі. Ушпиталили лише одного чоловіка - його викинуло з маршрутки на каміння. У нього черепно-мозкова травма. Але загрози для життя немає. Ще одна жінка на амбулаторному лікуванні. Решта пасажирів відбулися забоями та саднами. Водій запевняє - у автобуса відмовили гальма.
17:00, 30.12.2020
Дивіться також