Новини України: у Дніпропетровській області викрили "групу смерті"

Так звану "групу смерті", що спонукала підлітків до вчинення самогубств, викрили поліцейські у Дніпропетровській області. Адміністраторкою групи була 15-річна дівчина з Кривого Рогу з цілком благополучної родини. Там було понад 500 неповнолітніх учасників. Адміністраторка давала завдання – наносити собі рани – після цього майже всі діти з групи видалилися. Лишилося 13, які мали надсилати фото ушкоджень, спричинених собі. Вкоротити собі віку, начебто, готувалася й адміністраторка чату.


 

14:41, 05.03.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся