Новини України: у "вікно життя" столичної лікарні підклали малюка

Шанс на щасливу долю. У так зване "вікно життя" столичного перинатального центру підклали малюка. Попередні обстеження показали – хлопчик, якого вже назвали Миколкою – здоровий і доглянутий. Медики радіють, що жінка не позбулася дитини, а дала їй шанс на щасливе життя.

07:24, 18.03.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся