Новини України: у столичному метро поліцейський врятував чоловіка, якому стало зле
У київському метрополітені вдалося врятувати життя чоловіка, якому стало зле просто на станції. Вчасну допомогу надавав поліцейський та ще двоє небайдужих і навчених людей. Про серце, яке б'ється завдяки небайдужості – дивіться далі.
17:49, 23.03.2021
Дивіться також