У Миколаївській області правоохоронці штурмом взяли банду наркоділків

Банду наркоділків штурмом довелося брати в Миколаївській області. Організатори бізнесу - дві жінки, які налагодили потужну мережу збуту методону. Розповсюджували його їхні спільники - троє чоловіків у Южноукраїнську та у Вознесенському районі. За даними правоохоронців, щомісяця ділки заробляти близько пів мільйона гривень.

17:55, 25.03.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся