У Львівській області затримали двох підозрюваних у пограбуваннях пасажирів рейсових автобусів

Зловмисників, яких підозрюють в пограбуваннях пасажирів рейсових автобусів, затримали у Львівській області. Злочинці працювали за однією схемою, в ній кожен з них мав свою роль. Ще на автовокзалі обирали жертву, знайомились і пропонували разом випити за вигадані народження дитини чи весілля. У стакан жертви непомітно підливали речовину сильної дії. Коли людина втрачала свідомість, її вивозили за межі міста і забирали гроші та цінне майно. Відомо, що у банді було четверо грабіжників, проте затримати вдалось лише двох.

12:38, 26.03.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся