П'ять гірників з Волині потребують тривалої реабілітації через отримані в шахті травми

Досі в лікарні перебувають п'ятеро шахтарів, які напередодні травмувалися у копальні у Нововолинську. Гірники, що отримали травми ніг та забої, за словами медиків, потребуватимуть тривалої реабілітації. Ще шестеро потерпілих лікуються удома. Кліть із одинадцятьма робітниками замість загальмувати за кілька метрів до землі - прискорилася. Через жорстке приземлення люди й травмувалися.

07:17, 06.04.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся