В Одеській області звільнили громадян Греції, яких два місяці тримали в заручниках

Катували й погрожували убивством. В Одеській області звільнили двох громадян Греції, яких два місяці тримали в заручниках, аби забрати їхні гроші та нерухомість. 55-річного чоловіка та його 27-річного племінника тримали у найманій квартирі з лютого, жорстоко побили, а потім постійно тиснули - погрожували зброєю та вбивством, катували й принижували.

08:50, 14.04.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся