В Одесі сталася смертельна аварія, одна людина загинула

Одна людина загинула, ще двоє потрапили у лікарню. В Одесі лобом у лоб зіткнулись два легковики. Свідки кажуть: "Шевроле" на швидкості вискочив на зустрічну смугу. Там саме їхала "Тойота". Удар був такої сили, що обидві автівки зім'яло вщент.

19:51, 19.04.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся