У Дніпрі сталася стрілянина через дівчину, яка зайшла до магазину без маски

Стрілянина через маску. У Дніпрі в магазині покупці почубилися через дівчину, яка була без засобу захисту. Конфлікт розгорівся у черзі на касу. Чоловік зробив зауваження дівчині, щоб наділа маску. За неї вступився інший покупець. Та сварка на цьому не закінчилась. Покупці вийшли надвір і там продовжили з'ясування стосунків. Врешті один з них дістав травматичний пістолет і почав стріляти в іншого.

20:31, 08.09.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся