У столичній багатоповерхівці стався вибух

На 9 поверсі в одній з квартир вибухнув газ. Оперативники, що прибули на місце, відразу встановили, що про теракт не йдеться, утім, не все так просто. Виявляється, що оселю висадили в повітря навмисно.

19:20, 06.11.2017
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся