Рятувальники витягли з болота під Луцьком двох підлітків
9-класники поїхали за місто, аби погуляти й пофотографуватися та заблукали в очереті біля одного з сіл. Поки шукали дорогу, провалилися по коліна в болото. Лиш за кілька годин безрезультатних спроб вивільнитися з пастки, зателефонували рідним, аби ті викликали рятувальників. Надзвичайники відшукали хлопців завдяки GPS-навігації.
09:06, 16.11.2017
Дивіться також