Десяток озброєних молодиків в балаклавах напали на готель на Рівненщині

Розбійний напад на Рівненщині. Десяток молодиків в балаклавах вдерлися до готельно-ресторанного комплексу обабіч траси Київ-Чоп. Люди в камуфляжі, озброєні автоматами, забігли до закладу, де на той момент перебували співробітники та двоє гостей. Їм зв’язали руки й почали гамселити. З готелю винесли 50 тисяч гривень.

09:27, 23.11.2017
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся