Стан школярів, що отруїлися невідомим газом у школі, поліпшується
27 дітей лишаються у миколаївській лікарні. В усіх - отруєння невідомою речовиною. Напередодні з однієї зі шкіл міста через їдкий запах газу евакуювали 4 сотні дітей. 36 школярів ушпиталили. Двоє з них - до реанімації. Нині діти вже у стаціонарному відділенні. Рятувальники обстежили всю будівлю та шкільне подвір'я і нічого небезпечного не знайшли.
12:24, 22.05.2018
Дивіться також