Фанати "Динамо" заспівали "Путін х*йло" на матчі Ліги чемпіонів у Празі

На матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів "Славія" - "Динамо" у Празі фанати київського клубу заспівали пісню "Путін х*йло".

21:57, 07.08.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся