Чоловік з автовишки заліз у вікно кабінету мера Чернівців

У кабінет мера - через вікно. У Чернівцях на очах у перехожих невідомий чоловік за допомогою автовишки заліз у вікно другого поверху міської Ратуші, де розташований кабінет мера. Як з'ясувалося згодом - у такий спосіб двері відчиняли для секретаря міськради Василя Продана. 

07:49, 20.08.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся