Батьки дітей 4 класів столичних шкіл відмовляються водити дітей до школи

Учні трьох четвертих класів столичної школи №40 на урочистості до школи сьогодні не прийшли. Замість них на лінійці були лише батьки. Таким чином вони протестують проти переведення навчання у другу зміну. Компромісу з адміністрацією школи до початку навчального року не знайдено і батьки налаштовані рішуче.

20:27, 01.09.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся