На Чернігівщині взялися саджати дерева та відновлювати ліси

Цієї весни мають висадити понад дві тисячі гектарів. Це як територія трьох тисяч футбольних полів. Саджають дерева за принципом "скільки зрубали - стільки і треба посадити". Чому ж українцям не варто розраховувати, що лісів стане більше, з’ясовувала ТСН.

21:48, 30.03.2019
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся