У Львові почали валити багатоквартирний самобуд

У мерії кажуть - дім звели без відповідних дозволів. До того ж, стверджують, житло сумнівної якості. Два роки тривали суди й остаточне рішення - не на користь забудовників. Як зносять нову багатоповерхівку - у сюжеті.

18:05, 03.04.2019
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся