У Дніпрі провели перший суд у режимі відеоконференції

Перший в Україні онлайн-суд відбувся в Дніпрі. На підготовчому засіданні в Дніпропетровському окружному адмінсуді розглядали позов місцевого підприємства до Київської митниці. Провести засідання віддалено запропонував позивач, щоби не порушувати умов карантину.

22:26, 14.04.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся