Посилення контролю: на в'їздвх в столицю облаштували контрольно-пропускні пункти
Відсьогодні і до понеділка посилюється контроль на основних в’їздах до Києва. Відтепер температуру замірятимуть у пасажирів та водіїв, якщо в авто їх їде троє або більше. За температури вище 37,5 градуса людину тестуватимуть на коронавірус та відправлятимуть на самоізоляцію. Якщо вище 38, викликатимуть швидку.
18:02, 16.04.2020
Дивіться також