У ЗСУ зафіксували чотири нові випадки інфікування коронавірусом

Коронавірус у ЗСУ. Ще чотири випадки інфікування виявили напередодні на Житомирщині. Занедужали військові, які проходили службу у Житомирському військовому інституті. Відомо, що вони майже два тижні перебували на ізоляції, бо раніше контактували з хворим.

09:01, 21.04.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся