Втішні рекорди: у Рівненській області за добу від вірусу одужали більше пацієнтів ніж захворіли

Вперше від початку пандемії тих, хто одужали - більше, аніж інфікованих коронавірусом. Це на Рівненщині. За добу з лікарень виписали 47 пацієнтів. Натомість підтверджено 7 нових випадків COVID-19. Такі результати в області зафіксували уперше. Та все ж, пильнуватимуть як надалі складатиметься із послабленням карантину.

 

08:05, 13.05.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся